Vrtáky zľava, Baildon
Baildon 10211001Baildon 10211001
- Baildon
Baildon DIN 345 RN NWKc 11 mm, HSS (S), 175-94 mm (stopka MK1) 10211001 od spoločnosti BAILDON je univerzálny vrták NWKc do kovu. Je vyrobený z vysokokvalitnej HSS (M2; HS...
Baildon 10215002Baildon 10215002
- Baildon
Baildon DIN 345 RN NWKc 15 mm, HSS (S), 212-114 mm (stopka MK2) 10215002 od spoločnosti BAILDON je univerzálny vrták NWKc do kovu. Je vyrobený z vysokokvalitnej HSS (M2; HS...
Baildon 10215502Baildon 10215502
- Baildon
Baildon DIN 345 RN NWKc 15,5 mm, HSS (S), 218-120 mm (stopka MK2) 10215502 od spoločnosti BAILDON je univerzálny vrták NWKc do kovu. Je vyrobený z vysokokvalitnej HSS (M2; HS...
Baildon 10219502Baildon 10219502
- Baildon
Baildon DIN 345 RN NWKc 19,5 mm, HSS (S), 238-140 mm (stopka MK2) 10219502 od spoločnosti BAILDON je univerzálny vrták NWKc do kovu. Je vyrobený z vysokokvalitnej HSS (M2; HS...
Baildon 10222502
Baildon 314001Baildon 314001
- Baildon
Vrták na nerezovú oceľ DIN 338 RN NWKa INOX 14 mm, HSS-E Co5 (S), 160-108 mm 00314001 od BAILDON je sada 5 vrtákov na všeobecné použitie na nerezovú oceľ NWKa INOX. Sú vyrobené...
Baildon 315001Baildon 315001
- Baildon
Vrták na nerezovú oceľ DIN 338 RN NWKa INOX 15 mm, HSS-E Co5 (S), 169-114 mm 00315001 od BAILDON je sada 5 vrtákov na všeobecné použitie na nerezovú oceľ NWKa INOX. Sú vyrobené...
Baildon 315501Baildon 315501
- Baildon
Vrták DIN 338 RN NWKa INOX 15,5 mm, HSS-E Co5 (S), 178-120 mm 00315501 od spoločnosti BAILDON je univerzálny vrták na nerezovú oceľ NWKa INOX. Je vyrobený z vysokokvalitnej...
Baildon 316001Baildon 316001
- Baildon
Vrták do nehrdzavejúcej ocele DIN 338 RN NWKa INOX 16 mm, HSS-E Co5 (S), 178-120 mm 00316001 od spoločnosti BAILDON je univerzálny vrták do nehrdzavejúcej ocele NWKa INOX. Je...
Baildon 319501Baildon 319501
- Baildon
Vrták do nehrdzavejúcej ocele DIN 338 RN NWKa INOX 19,5 mm, HSS-E Co5 (S), 205-140 mm 00319501 od BAILDON je univerzálny vrták do nehrdzavejúcej ocele NWKa INOX. Je vyrobený z...
Baildon 12511002
Baildon 11011502
Baildon 12511502
Baildon 3512501Baildon 3512501
- Baildon
Extra dlhý vrták na všeobecné použitie 12,5 mmXL-P (NWKp) 250-160 mm HSS-E Co5
Baildon 12412502
Baildon 10614002
Baildon 11508001
Baildon 11009001
Baildon 3609501
Baildon 1609501
Baildon 10909501
Baildon 11009501
Baildon 12509501
BAILDON G1182015