Vrtáky zľava, KS Tools
KS Tools 3301613
KS Tools 3301092
KS Tools 3360203
KS Tools 3360328KS Tools 3360328
- KS Tools
rezanie vpravouhol zahĺbenia 90°tri rezné hranys vonkajším šesťhranom 1/4" podľa DIN 3126 - C 6.3s povrchovou úpravou TiNVysoko výkonná oceľ Ideálne na odhrotovanie a...
KS Tools 1295079KS Tools 1295079
- KS Tools
variabilná rozteč zubovpravostranné rezanievysoká sústrednosťdobrý odvod trieskyBimetal HSSHĺbka rezu do max. 38 mm Ideálne sa hodí na nelegovanú oceľ s pevnosťou do 700 N/mm²,...
KS Tools 3303086
KS Tools 3301119
KS Tools 3304072
KS Tools 1295043
KS Tools 1295029
KS Tools 1295027
KS Tools 3302033
KS Tools 913.1507KS Tools 913.1507
- KS Tools
- 8.5 mm
Popis produktu: Vrták, Ø 8,5 mm - Vlastnosti: Technické údaje: - Priemer v mm: 8,5 mm - Hmotnosť [g]: 38 g - Kód výrobcu: 913.1507 - Priemer v mm: 8,5 mm - Hmotnosť [g]: 38 g -...
KS Tools 3360059
KS Tools 3304046
KS Tools 1295502
KS TOOLS 330.1011KS TOOLS 330.1011
- KS Tools
- oceľové
Materiál: Kov Materiál: Drevo Materiál: Plast Priemer [mm] od: 1,1 Dĺżka 1 [mm]: 36 Priemer [mm] do: 1.1 Hmotnosż [g]: 5 Farba: cierny DIN/ISO: DIN338TypN...
KS Tools 330.4610
KS Tools 670.0078
KS Tools 900.2221