Vrtáky Alpen, skladom
Alpen 0000810311100Alpen 0000810311100
- Alpen
- špirálové
sada 19 ks Vŕtačky HSS do kovu série Sprint Master od spoločnosti Alpen KM-19 [0000810311100]: - vrtáky HSS SprintMaster slúžia na vŕtanie do rôznych druhov ocele, neželezných...
Alpen 600114100
Alpen 603002100Alpen 603002100
- Alpen
- do dreva
- Sady vrtákov
Popis: Strojový vrták do dreva HSS so šesťhrannou stopkou 1/4'Ako kód 620, navyše vhodný pre každý štandardný akumulátorový skrutkovač a univerzálny držiak (držiak bitov) vďaka...
Alpen 802311100
Alpen 62001000100
Alpen 0058001400100
Alpen 0023900005100Alpen 0023900005100
- Alpen
- Sady vrtákov
Alpen Set Forstner Bits 5-pcs. 15-20-25-30-35 (23900005100) Převodník Napájení Sada vrtáků Vlastnosti Počet dílů: 5 Rozsah použití: dřevo Držák nástroje:...
Alpen 0023902400100
Alpen 0023902200100
Alpen 0023904000100
Alpen 0023903200100
Alpen 80704100100
Alpen 0068001600100
Alpen 0068001200100
Alpen 0023902000100
Alpen 0023601200100
Alpen 0023601000100
Alpen 0023601500100
Alpen 0023601400100
Alpen 0063301200100
Alpen 0063300800100
Alpen 25700005100Alpen 25700005100
- Alpen
- Sady vrtákov
Špeciálny vrták na rotačné a príklepové vŕtanie do granitu a mramoru. Vďaka špeciálnej geometrii vrtáka a tvrdokovovej doštičke optimálne na vŕtanie do všetkých druhov granitu...
Alpen 0000111806100Alpen 0000111806100
- Alpen
- Sady vrtákov
- HSS
Popis: 6-dielna kazeta vrtákov Alpen Pro TM 6Oblasť použitia: Na vŕtanie legovaných a nelegovaných ocelí, sivej liatiny, kujnej liatiny, zliatin medi, niklového striebra,...
Alpen 0058000600100