Lacné vrtáky zľava, Alpen
Alpen 0063300005100Alpen 0063300005100
- Alpen
- do dreva
- Sady vrtákov
Alpen sada kobaltových vrtákov do dreva fi 4/ 5/ 6/ 8/ 10 mm HSS Cobalt PCTM 5 kusov 0063300005100 Sada vrtákov v týchto veľkostiach: - 4 mm: 75 mm - 5 mm: 86 mm - 6 mm: 93...
Alpen 802311100
Alpen 600114100
Alpen 62001000100
Alpen 603002100Alpen 603002100
- Alpen
- do dreva
- Sady vrtákov
Popis: Strojový vrták do dreva HSS so šesťhrannou stopkou 1/4'Ako kód 620, navyše vhodný pre každý štandardný akumulátorový skrutkovač a univerzálny držiak (držiak bitov) vďaka...
Alpen 0063300008100Alpen 0063300008100
- Alpen
- do dreva
Alpen sada kobaltových vrtákov do dreva 3/ 4/ 5/ 6/ 8/ 10 mm HSS Cobalt PCTM 8 kusov 0063300008100 Sada vrtákov v týchto veľkostiach: - 3 mm: 75 mm - 4 mm: 75 mm - 5 mm: 86...
Alpen 0058001400100
Alpen 1080120
Alpen 1290150
Alpen 0023900005100Alpen 0023900005100
- Alpen
- Sady vrtákov
Alpen Set Forstner Bits 5-pcs. 15-20-25-30-35 (23900005100) Převodník Napájení Sada vrtáků Vlastnosti Počet dílů: 5 Rozsah použití: dřevo Držák nástroje:...
Alpen 0023902400100
Alpen 0023902200100
Alpen 0023904000100
Alpen 0023903200100
Alpen 80704100100
Alpen 0068001600100
Alpen 0068001200100
Alpen 0023902000100
Alpen 0023601200100
Alpen 0023601000100
Alpen 0023601500100
Alpen 0023601400100
Alpen 0063301200100
Alpen 0063300800100