Sprej na odpudzovanie vtákov-Vola Via 300ml

Produkt nemá žiadne parametre.

• Slabá reakcia vtákov

• snadná aplikácia

S týmto výrobkom je veľmi snadná aplikácia bez toho, aby sa ublížilo vtáčkom.

• absolútne nefunkčný

Lastovičky sa i po opakovanom nástreku látky zo spreja takmer rehotali. Čakal som, kedy na mňa vyplazia jazyk. I po doplnení odpudzovača vo forme zaveseného DVD sa na mne zjavne bavili a v pohode si budovali hniezdo, akonáhle som zavrel okno. Žeby boli také drzé preto, že boli oravské a zvyknuté na drsné podmienky?

Produkt nemá žiadne parametre.

Prípravok na odpudzovanie vtákov VOLA VIA. Po aplikovaní na objekt (pamiatky, pomníky, balkóny..) sa na ňom nebudú zdržovať vtáky (nebudú naň špiniť)...a lastovičky sa presťahujú k susedom!  Účinnosť po celú sezónu!

2zákazníci neodporúčajú produkt

• nic
    • striekal som ho v priebehu 4 dni kazdy den az som ho minul na miesto kde si beloritky zacali robit hniezdo. tie si hniezdo veselo stavali dalej. absolutne nepouzitelny.

rovno mozete striekat vodu alebo vonavku alebo co vas napadne a bude to mat rovnaky efekt ako tento nezmysel. rozhodne neodporucam pretoze su to vyhodene peniaze, striekal som to pravidelne kazdy den a tie lastovicky stavali hniezdo dalej.

• Slabá reakcia vtákov

• snadná aplikácia

S týmto výrobkom je veľmi snadná aplikácia bez toho, aby sa ublížilo vtáčkom.

• absolútne nefunkčný