Black Friday Cenopád - Vrtáky 100 € a viac, skladom
Pferd Tools 25201046
Pferd Tools 25201047
Pferd Tools 25201044
PFERD Tools 25202195
PFERD Tools 25202194
PFERD Tools 25202191
PFERD Tools 68300087
PFERD Tools 68300089
PFERD Tools 25103013
Heller Tools 21332 5
Heller Tools 22535
Fein 63127801010
Heller Tools 26015 2
IRWIN 10503730IRWIN 10503730
- Irwin
- do kovu
- špirálové
Metallbohrer HSS-Co Set 25-tlg. in Metallkasten: 1-13mm - 0,5mm Schritte Irwin sada vrtákov kobalt 25ks. 1. 0 - 13,0 mm v krokoch po 0,5 mm IRWIN Cobalt Drill COMPLETE 25ks. 1....
Heller Tools 29848
Heller Tools 22388 1
RATIO 623302000RATIO 623302000
- Metabo
Hlavné charakteristikyMaximálny priemer (mm): 45Účel: Tehla: Betón: KameňTyp: KorunaProdukt certifikovaný: Áno
Format 13130100
HiKOKI 751691
HiKOKI 751694HiKOKI 751694
- Hikoki
- pre betón a murivo
- korunkové
- SDS max
Priemer: 55 mm Celková dĺžka: 550 mm Užitočná dĺžka: 410 mm
HiKOKI 751695
HILTI 2131027HILTI 2131027
Upínanie korunky TE-C (SDS Plus) Priemer 8 mm Základný materiá lŽelezobetón, Betón, Tehla, Murivo Pracovná dĺžka 1160 mm Pracovný režim Príklepové vŕtanie Dĺžka 1230...
Vigor V2396
Fischer 057779