Vrtáky 100 € a viac, skladom
Dedra HW4202Dedra HW4202
- Dedra
- 202 mm
- diamantové
Veľkosťzobrazená na fotografii je príklad. Skutočnú veľkosť nájdete v popise produktu. Kľuka na vŕtanie s priemerom 202 mm a dĺžkou 400 mm. Je určený na vŕtanie do tvrdých...
Heller Tools 23848 9
Heller Tools 21348 6
Heller Tools 21331 8
Heller Tools 21334 9
Heller Tools 29756 1
Heller Tools 28923 8
Heller Tools 19970 4
Bosch 2608580519
Bosch 2608580518
Bosch 2608587332
Bosch 2608587330
Bosch 2608587328
Bosch 2608587323
Bosch 2608587326
Heller Tools 29754 7
Heller Tools 23340 8
Heller Tools 22377 5
Heller Tools 28181 2
Heller Tools 29760 8
Fein 63127783010
Fein 63131075010
Fein 63131455010
Heller Tools 29859