Vrtáky 100 € a viac
Heller Tools 31012
Heller Tools 28182 9
Heller Tools 25171 6
Heller Tools 25169 3
Bosch F00Y145197Bosch F00Y145197
- Bosch
Priemer:8,2 cm BOSCH dutý vrták SDS max-9, 82 x 80 x 420 mm F00Y145197 Dutý bit SDS max-9, 82 x 80 x 420 mm F00Y145197 od spoločnosti BOSCH, v kategórii: Duté bity SDS max-9, s...
Heller Tools 29755 4
Heller Tools 22376 8
Fein 63134520076
Heller Tools 28191 1
Bosch 2608601422
Pferd Tools 25201048
Pferd Tools 25900010
Pferd Tools 25900910
Pferd Tools 25901300
Pferd Tools 25204075
Pferd Tools 25203965
Pferd Tools 25204076
Pferd Tools 25204077
PFERD Tools 25202160
PFERD Tools 25202159
Pferd Tools 25203880
Pferd Tools 25203881
Pferd Tools 25203882
Pferd Tools 25203878