Vrtáky 100 € a viac
Baildon 12426502Baildon 12426502
- Baildon
Extra dlhý vrták na oceľ a liatinu 26,5 mm XL-Y (NWKy) DIN 1870 RN 440-290 brúsený MK3
Baildon 12526502Baildon 12526502
- Baildon
Extra dlhý univerzálny vrták 26,5 mm XL-Y (NWKy) 555-365 mm HSS DIN 1870 RN MK3
Baildon 11128002Baildon 11128002
- Baildon
Extra dlhý vrták na všeobecné použitie 28,0 mm XL-Y (NWKy) 400-250 mm HSS MK3
Baildon 11129002
BAILDON PAK-08BAILDON PAK-08
- Baildon
PAK-08 balenie medených, mosadzných a hliníkových vrtákov s priemerom od 6,1 do 18,5 mm
BAILDON PAK-13
Baildon W9031018
Baildon W9031011
Baildon 11132002
Baildon 11135002
Baildon N37000203
Baildon N38000205
Baildon 10443502
Baildon 10447502
Baildon 10451002
Baildon 10452002
Baildon 10453002
Baildon 10457002
Baildon 10458002
Baildon 10461002
Baildon 10463002
Baildon 10464002
Baildon 10467002
Baildon 10468002