Vrtáky 100 € a viac
Solga 424-625233
Solga 4270002833
Solga 4270604233
Solga 4270504233
Solga 424-1452
Solga 424-1502
Solga 424-B05233
Solga 424-D05233
Solga 4270005233
Solga 4270605233
Solga 424-1602
Solga 424-B06233
Solga 424-D09233
Solga 42402092
Bosch 2608900270Bosch 2608900270
- Bosch
- 32 mm
- 520 mm
- SDS max
Ponúka až 3× dlhšiu životnosť než vrták Bosch SDS max-4 Vŕtanie do železobetónu je náročná práca a už tradične si vyberá daň na príklepových vrtákoch. Dokonca aj vrtáky so...
Hikoki 751754
Hikoki 750227
Hikoki 750232
Hikoki 750234
Hikoki 750235
Hikoki 750237
Hikoki 751758
Hikoki 750238
Hikoki 750239