Black Friday Cenopád - Vrtáky KS Tools, skladom
KS Tools 1295014
KS Tools 1295016
KS Tools 1295503
KS Tools 3304028
KS Tools 3304012
KS Tools 3304018
KS Tools 3301051
KS Tools 3301048
KS Tools 1295570
KS TOOLS 330.1011KS TOOLS 330.1011
- KS Tools
- oceľové
Materiál: Kov Materiál: Drevo Materiál: Plast Priemer [mm] od: 1,1 Dĺżka 1 [mm]: 36 Priemer [mm] do: 1.1 Hmotnosż [g]: 5 Farba: cierny DIN/ISO: DIN338TypN...
KS Tools 332.0809
KS Tools 336.0116
KS Tools 3302129
KS Tools 3307088
KS Tools 336.0067KS Tools 336.0067
- KS Tools
DIN 335 Formulár Cpravý rezuhol zahĺbenia 90°tri rezné hranyvalcová stopkahlboko brúsené drážkysvetlý povrchVysoko výkonná oceľ Ideálne na odhrotovanie a zahlbovanie ocele,...
KS Tools 3303101
KS Tools 3302121
KS Tools 331.0342KS Tools 331.0342
- KS Tools
KS Tools Jednoduchý rezač M2.5x0.45, pre 331.0025 Technické údaje:Hmotnosť: 10 gKonštrukcia závitníka: opakovací fréza Upozornenie: Dekorácia nie je súčasťou dodávky. Technické...
KS Tools 3302128
KS Tools 336.0176
KS Tools 3304057
KS Tools 332.0428
KS Tools 332.0418
KS Tools 4050802