Lacné vrtáky KS Tools
KS Tools 3302025
KS Tools 3302019
KS Tools 1295021
KS Tools 1295017
KS Tools 1295025
KS Tools 1295022
KS Tools 1295024
KS Tools 1295014
KS Tools 1295016
KS Tools 1295503
KS Tools 3304028
KS Tools 3304012
KS Tools 3304018
KS Tools 3304014
KS Tools 3301051
KS Tools 3301048
KS Tools 1295570
KS TOOLS 330.1011KS TOOLS 330.1011
- KS Tools
- oceľové
Materiál: Kov Materiál: Drevo Materiál: Plast Priemer [mm] od: 1,1 Dĺżka 1 [mm]: 36 Priemer [mm] do: 1.1 Hmotnosż [g]: 5 Farba: cierny DIN/ISO: DIN338TypN...
KS Tools 336.0116
KS Tools 3302129
KS Tools 3307088
KS Tools 336.0067KS Tools 336.0067
- KS Tools
DIN 335 Formulár Cpravý rezuhol zahĺbenia 90°tri rezné hranyvalcová stopkahlboko brúsené drážkysvetlý povrchVysoko výkonná oceľ Ideálne na odhrotovanie a zahlbovanie ocele,...
KS Tools 3303101
KS Tools 3302121